Aktualności

Nowości w naszej ofercie działek budowlanych
2009-07-25

W naszej ofercie niebawem pojawią się oprócz działek oferowanych na Osiedlu Słupno oraz działek w Radzyminie również inne atrakcyjne działki budowlane m.in. położone w Mińsku Mazowieckim.

więcej...


Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno
2007-12-28

Na dzień dzisiejszy już prawie wszystkie działki na naszym Osiedlu Słupno zostały sprzedane. Wybudowanych zostało kilka domów, na innych działkach inwestycje trwają a na kolejnych są planowane i trwają przygotowania do rozpoczęcia procesów inwestycyj

więcej...


archiwum aktualności

Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno


2007-12-28

Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno

 

Na dzień dzisiejszy już prawie wszystkie działki na naszym Osiedlu Słupno zostały sprzedane.

 

Wybudowanych zostało kilka domów, na innych działkach inwestycje trwają a na kolejnych są planowane i trwają przygotowania do rozpoczęcia procesów inwestycyjnych.

 

W chwili obecnej w naszej sekcji "dostępne działki" możecie Państwo znaleźć naszą aktualną ofertę działek a w niej ostatnią na Osiedlu Słupno działkę o wielkości prawie 1700 m.kw. oraz kilka działek z naszej innej inwestycji - Osiedla Aleksandrów położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w pobliskim Radzyminie.

 

Tak jak i w przypadku Osiedla Słupno, również w Radzyminie można zarówno kupić samą działkę jak i działkę z domem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.