Aktualności

Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno
2007-12-28

Na dzień dzisiejszy już prawie wszystkie działki na naszym Osiedlu Słupno zostały sprzedane. Wybudowanych zostało kilka domów, na innych działkach inwestycje trwają a na kolejnych są planowane i trwają przygotowania do rozpoczęcia procesów inwestycyj

więcej...


Aktualizacja strony
2006-07-12

W związku z tym, że dostajemy szereg zapytań o to czy strona www jest wciąż aktualna informuję, że strona jest aktualizowana i w sekcji "dostępne działki" informacja jest kompletna.

więcej...


archiwum aktualności

Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno


2007-12-28

Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno

 

Na dzień dzisiejszy już prawie wszystkie działki na naszym Osiedlu Słupno zostały sprzedane.

 

Wybudowanych zostało kilka domów, na innych działkach inwestycje trwają a na kolejnych są planowane i trwają przygotowania do rozpoczęcia procesów inwestycyjnych.

 

W chwili obecnej w naszej sekcji "dostępne działki" możecie Państwo znaleźć naszą aktualną ofertę działek a w niej ostatnią na Osiedlu Słupno działkę o wielkości prawie 1700 m.kw. oraz kilka działek z naszej innej inwestycji - Osiedla Aleksandrów położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w pobliskim Radzyminie.

 

Tak jak i w przypadku Osiedla Słupno, również w Radzyminie można zarówno kupić samą działkę jak i działkę z domem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.