Aktualności

Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno
2007-12-28

Na dzień dzisiejszy już prawie wszystkie działki na naszym Osiedlu Słupno zostały sprzedane. Wybudowanych zostało kilka domów, na innych działkach inwestycje trwają a na kolejnych są planowane i trwają przygotowania do rozpoczęcia procesów inwestycyj

więcej...


Aktualizacja strony
2006-07-12

W związku z tym, że dostajemy szereg zapytań o to czy strona www jest wciąż aktualna informuję, że strona jest aktualizowana i w sekcji "dostępne działki" informacja jest kompletna.

więcej...


archiwum aktualności

dostępne działki


Poniżej możecie Państwo znaleźć listę dostępnych u nas działek budowlanych z informacją nt. ilości dostępnych nieruchomości w danej lokalizacji. Po kliknięciu w link poniżej znajdziecie Państwo listę dostępnych działek w naszej ofercie.

- Działki budowlane w Słupnie (1)

W chwili obecnej w naszej ofercie posiadamy już tylko jedną działkę w kompleksie działek na Osiedlu Słupno.

- Działki budowlane w Radzyminie (4)

W chwili obecnej w naszej ofercie posiadamy 9 działek budowlanych w Radzyminie. Kilka z nich zostało opisanych pod podanym powyżej linkiem. Jeśli byliby Państwo zainteresowani innymi wielkościami działek w Radzyminie - prosimy o kontakt pod podanymi numerami telefonów.

- Działki budowlane w Zawadach (5)

Zawady to mała, cicha miejscowość pod Radzyminem. W tej chwili w naszej ofercie posiadamy kilka nieruchomości położonych bardzo malowniczo w Zawadach.

- Działki budowlane w Mińsku Mazowieckim (7)

Kompleks kilku działek położonych w Mińsku Mazowieckim.

Zapraszamy!