Aktualności

Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno
2007-12-28

Na dzień dzisiejszy już prawie wszystkie działki na naszym Osiedlu Słupno zostały sprzedane. Wybudowanych zostało kilka domów, na innych działkach inwestycje trwają a na kolejnych są planowane i trwają przygotowania do rozpoczęcia procesów inwestycyj

więcej...


Aktualizacja strony
2006-07-12

W związku z tym, że dostajemy szereg zapytań o to czy strona www jest wciąż aktualna informuję, że strona jest aktualizowana i w sekcji "dostępne działki" informacja jest kompletna.

więcej...


archiwum aktualności

położenie terenu


Teren osiedla znajduje się w podwarszawskiej miejscowości Słupno, położonej zaledwie 18 km od centrum Warszawy, jadąc w kierunku Radzymina. Doskonałe połączenie z metropolią warszawską stawia tę lokalizację wysoko w rankingu terenów, które są wybierane przez mieszkańców Warszawy szukających spokoju poza miastem.

Osiedle Słupno stanowi ofertę czterdziestu czterech działek budowlanych, na których powstają bądź już powstały domy jednorodzinne i bliźniaki budowane dla indywidualnych inwestorów przez naszą firmę lub też przez inne firmy wybrane przez zainteresowanych. Wszystkie działki są działkami budowlanymi, z prawem zabudowy budynkami mieszkalnymi o wysokości do dwóch kondygnacji. Dojazd do działek został wytyczony utwardzonymi drogami dojazdowymi, które mają połączenie z infrastrukturą drogową miejscowości Słupno (wjazdy od ulicy Wspólnej oraz od ulicy Ekologicznej) oraz świetny dojazd do dwupasmowej trasy Warszawa - Marki - Radzymin, która to trasa znajduje się około 1 km. od terenu Osiedla Słupno.

Dom pod Warszawą, położony w bliskości otuliny lasu (Puszcza Słupecka) sprawi, że Państwa odpoczynek po pracy nabierze nowego charakteru. Niezwykle urokliwa przyroda, cisza i spokój sprawią, że będziecie Państwo mogli cieszyć się nową jakością życia - życia poza miastem i jego hałasami. Również dodatkowe walory mieszkania właśnie w tym miejscu na pewno nie zostaną przez Państwa niezauważone. Położenie zaledwie 8 km. od Zalewu Zegrzyńskiego(!), dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej Radzymina (szpitale, przychodnie, szkoły, urzędy, banki, sklepy, usługi itd.) i możliwość łączenia działek w przypadku chęci zakupu większego terenu sprawiają, że naprawdę warto zbudować dom na działce pod Warszawą i zamieszkać na terenie Osiedla Słupno. w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Uwaga!

Ponieważ na terenie Osiedla Słupno zostały nam już tylko dwie działki, w naszym serwisie znajdą Państwo również ofertę działek położonych w innych miejscach pod Warszawą. Aby obejrzeć naszą ofertę prosimy zobaczyć sekcję "dostępne działki". Zapraszamy!