Aktualności

Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno
2007-12-28

Na dzień dzisiejszy już prawie wszystkie działki na naszym Osiedlu Słupno zostały sprzedane. Wybudowanych zostało kilka domów, na innych działkach inwestycje trwają a na kolejnych są planowane i trwają przygotowania do rozpoczęcia procesów inwestycyj

więcej...


Aktualizacja strony
2006-07-12

W związku z tym, że dostajemy szereg zapytań o to czy strona www jest wciąż aktualna informuję, że strona jest aktualizowana i w sekcji "dostępne działki" informacja jest kompletna.

więcej...


archiwum aktualności

linki


www.akacjowaaleja.pl - to oferta na mieszkania Radzymin. Bliskość komunikacji miejskiej, wygoda w postaci dostępu do infrastruktury miejskiej - dostęp do banków, sklepów, przychodni, aptek, urzędów itd. sprawia, że Osiedle Akacjowa Aleja to idealne miejsce do zamieszkania w komfortowych warunkach blisko Warszawy. Radzymin położony jest jedynie 18 km. od Warszawy. Strona zawiera ofertę developera budującego budynki wielomieszkaniowe pod Warszawą. Dobra lokalizacja blisko Warszawy i atrakcyjna oferta cenowa.

www.doniczka.pl - strona firmy oferującej doniczki ceramiczne i doniczki plastikowe. Pełna gama asortymentu z ceramiki dla domu i ogrodu.

www.dzialki-mazury.pl - serwis dotyczący nieruchomości na Mazurach, oferta działek budowlanych i działek rekreacyjnych na Mazurach, W ofercie znajdziecie również domki letniskowe, domy całoroczne, pałace, dworki, siedliska i innych nieruchomości z terenów Warmii i Mazur. Kompleksowy zbiór informacji na temat działki mazury.

www.exeem.pl - agencja interaktywna specjalizująca się w tworzeniu stron www i portali internetowych oraz innych pracach związanych z marketingiem internetowym.

nieruchomosci-radzymin.info - serwis ogłoszeń nieruchomości - Radzymin nieruchomości. W serwisie ogłoszenia nieruchomości: działki budowlane, działki rolne, mieszkania, lokale usługowe. Kupno, sprzedaż, zamiana nieruchomości w Radzyminie.


Portal eNieruchomości - portal prezentuje ogłoszenia nieruchomości pochodzące od agencji nieruchomości i osób prywatnych. Przeszukaj naszą obszerną bazę ogłoszeń nieruchomości, zapoznaj się z artykułami i poradami, przejżyj projekty domów. Na stronie także porównanie kredytów na zakup nieruchomości. 

krn.pl - polecamy ogólnopolski portal nieruchomości.