Aktualności

Nowości w naszej ofercie działek budowlanych
2009-07-25

W naszej ofercie niebawem pojawią się oprócz działek oferowanych na Osiedlu Słupno oraz działek w Radzyminie również inne atrakcyjne działki budowlane m.in. położone w Mińsku Mazowieckim.

więcej...


Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno
2007-12-28

Na dzień dzisiejszy już prawie wszystkie działki na naszym Osiedlu Słupno zostały sprzedane. Wybudowanych zostało kilka domów, na innych działkach inwestycje trwają a na kolejnych są planowane i trwają przygotowania do rozpoczęcia procesów inwestycyj

więcej...


archiwum aktualności

strona główna


Witamy Państwa w serwisie poświęconym sprzedaży działek budowlanych pod Warszawą.

Nasza oferta to działki budowlane w kompleksie działek położonym w atrakcyjnej lokalizacji - w Słupnie pod Warszawą. Zajmujemy się sprzedażą działek zarówno w Słupnie - co jest w szczegółach zaprezentowane na podstronach naszego serwisu, ale także nieruchomości w innych miejscowościach położonych pod Warszawą.Oprócz sprzedaży działek zajmujemy się również budową domów za pośrednictwem współpracujących z nami firm partnerskich.

 

Osiedle Słupno plan działek

 

Osiedle Słupno oraz tereny, które mamy w swojej ofercie to tereny przeznaczone pod inwestycje budowlane dla indywidualnych inwestorów bądź firm, zainteresowanych realizacją inwestycji w budownictwo jednorodzinne. Teren w Słupnie jest podzielony na działki budowlane o wielkości od 700 do 1700 metrów kwadratowych.Działki budowlane oferowane przez nas na Osiedlu Słupno to:


- odległość tylko 25 minut od centrum Warszawy
- bliskość Zalewu Zegrzyńskiego oraz podwarszawskich lasów
- działki budowlane o powierzchni od 700 do 1700 m. kw.


W ofercie mamy również działki budowlane położone w następujących miejscowościach: 

- Radzyminie

- Załubicach

- Mińsku Mazowieckim

oraz w innych miejscowościach pod Warszawą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy Państwu naszą ofertę.

Więcej informacji: +48 602 32 20 63

e-mail: dzialki@osiedleslupno.pl