Aktualności

Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno
2007-12-28

Na dzień dzisiejszy już prawie wszystkie działki na naszym Osiedlu Słupno zostały sprzedane. Wybudowanych zostało kilka domów, na innych działkach inwestycje trwają a na kolejnych są planowane i trwają przygotowania do rozpoczęcia procesów inwestycyj

więcej...


Aktualizacja strony
2006-07-12

W związku z tym, że dostajemy szereg zapytań o to czy strona www jest wciąż aktualna informuję, że strona jest aktualizowana i w sekcji "dostępne działki" informacja jest kompletna.

więcej...


archiwum aktualności

działki budowlane Słupno


W chwili obecnej w naszej ofercie znajduje się jedna duża działka budowlana w Słupnie. Nieruchomość idealna pod budowę bliźniaka lub dużego domu.

Nr. działki: dz. 269/12+270/12
Wielkość działki: 1696 m2
Wymiary (szerokość x długość): 43m x 38,29m

Opis nieruchomości:
Jest to stosunkowo duża działka budowlana (złożona z dwóch mniejszych działek, bez możliwosci sprzedaży działek oddzielnie) położona w centralnym punkcie Osiedla Słupno, w kompleksie nowo budowanych domów jednorodzinnych. Działka ma regularny kształt, można na niej pobudować dom jednorodzinny lub bliźniak. Media (gaz, prąd, woda, telefon) są dostępne na sąsiednich działkach. Działka ta położona jest w ciekawym miejscu - blisko lasu a jednocześnie w środku małego osiedla domów jednorodzinnych (relacje fotograficzne z prac wykonywanych na poszczególnych działkach można obejrzeć w sekcji postęp prac). Zaletą położenia w Słupnie jest również bliskość Zalewu Zegrzyńskiego, która sprawia że tereny rekreacyjne do uprawiania żeglarstwa czy też sportów motorowodnych lub po prostu odpoczynku nad wodą są naprawdę na wyciągnięcie ręki.

Jeśli chcieliby Państwo zobaczyć jak wygląda położenie tej działki na Osiedlu Słupno to prosimy o wejście w ten oto link zawierający skrót do mapy geodezyjnej całego Osiedla Słupno: geodezyjna mapa działek.

Na terenie Osiedla Słupno dostępne są obecnie następujące media:

- gaz ziemny,

- prąd,

- woda miejska z ujęcia w Radzyminie

Wszystkie media dostępne są z obu stron osiedla czyli od strony ulicy Ekologicznej oraz od ulicy Wspólnej a także z działek, na których obecni inwestorzy już budują lub wybudowali swoje domy. Informujemy również, że w związku z inwestycjami Urzędu Miasta i Gminy Radzymin, w Słupnie trwają prace nad doprowadzeniem sieci kanalizacyjnej. W chwili obecnej sieć jest już doprowadzona do Słupna od strony trasy Warszawa - Radzymin i w najbliższym czasie odbywać się będzie rozprowadzenie sieci kanalizacyjnej w samym Słupnie.

Polecamy!
Więcej informacji pod nr. tel. kom.: +48 602 322 063