Aktualności

Nowości w naszej ofercie działek budowlanych
2009-07-25

W naszej ofercie niebawem pojawią się oprócz działek oferowanych na Osiedlu Słupno oraz działek w Radzyminie również inne atrakcyjne działki budowlane m.in. położone w Mińsku Mazowieckim.

więcej...


Ostatnie oferty działek na Osiedlu Słupno
2007-12-28

Na dzień dzisiejszy już prawie wszystkie działki na naszym Osiedlu Słupno zostały sprzedane. Wybudowanych zostało kilka domów, na innych działkach inwestycje trwają a na kolejnych są planowane i trwają przygotowania do rozpoczęcia procesów inwestycyj

więcej...


archiwum aktualności

działki budowlane Radzymin


Poniżej znajdują się opisy działek budowlanych, które posiadamy w naszej ofercie:

1. Działka budowlana w Radzyminie

Nr. działki: Radzymin dz. 8/1
Powierzchnia działki: 2284 m.kw.

Opis działki:
Działka budowlana, położona w willowej, bardzo spokojnej części Radzymina - w tzw. Aleksandrowie bezpośrednio przy ul. Gen. Maczka (jedna z dwóch działek położonych bezpośrednio przy tej ulicy). Dojazd asfaltowy, media dostępne w drodze: woda, prąd, gaz (kanalizacja w bliskiej przyszłości). Doskonała lokalizacja pod duży dom jednorodzinny (z dużym ogrodem) bądź bliźniak lub usługi (sklep, budynek usługowy przeznaczony pod usługi dla ludności). Radzymiński Aleksandrów to najlepsza lokalizacja w Radzyminie pod budowę domu jednorodzinnego - blisko do centrum miasta, bardzo blisko szkoła podstawowa i przedszkola, łatwa komunikacja z Warszawą (samochód dwupasmową drogą do Warszawy, szybkie autobusy prywatne, autobusy MZK). Jednocześnie cisza i bliskość lasu (ok. 1 km) sprawiają, że naprawdę warto rozważyć tę propozycję.

Polecam! Informacje pod numerem tel. kom. 602 322 063

2. Działka budowlana w Radzyminie

Nr. działki: Radzymin dz. 8/2
Powierzchnia działki: 683 m.kw.

Opis działki:
Podobnie jak działka powyżej, ta działka jest działką budowlaną, położoną w willowej, bardzo spokojnej części Radzymina - w tzw. Aleksandrowie. Dojazd do działki jest drogą utwardzoną, media dostępne w drodze: woda, prąd, gaz (kanalizacja w bliskiej przyszłości), telefony. Świetna lokalizacja na budowę domu jednorodzinnego. Radzymiński Aleksandrów to jedna z najlepszych lokalizacji w Radzyminie pod budowę domu jednorodzinnego - blisko do centrum miasta, bardzo blisko szkoła podstawowa i przedszkola, łatwa komunikacja z Warszawą (samochód dwupasmową drogą do Warszawy, szybkie autobusy prywatne, autobusy MZK). Jednocześnie cisza i bliskość lasu (ok. 1 km) sprawiają, że naprawdę warto rozważyć tę propozycję.

Polecam! Informacje pod numerem tel. kom. 602 322 0633. Działka budowlana w Radzyminie

Nr. działki: Radzymin dz. 8/4
Powierzchnia działki: 680 m.kw.

Opis działki:
Podobnie jak obie działki opisane powyżej jest to działka również budowlana, położona w Radzyminie - Aleksandrowie. Okolica willowa, bardzo spokojna. Dojazd do działki jest drogą utwardzoną, media dostępne są w drodze: woda, prąd, gaz (kanalizacja w bliskiej przyszłości), telefony. Świetna lokalizacja na budowę domu jednorodzinnego. Radzymiński Aleksandrów to jedna z najlepszych lokalizacji w Radzyminie pod budowę domu jednorodzinnego - blisko do centrum miasta, bardzo blisko szkoła podstawowa i przedszkola, łatwa komunikacja z Warszawą (samochód dwupasmową drogą do Warszawy, szybkie autobusy prywatne, autobusy MZK). Jednocześnie cisza i bliskość lasu (ok. 1 km) sprawiają, że naprawdę warto rozważyć tę propozycję.

Polecam! Informacje pod numerem tel. kom. 602 322 0634. Działka budowlana w Radzyminie

Nr. działki: Radzymin dz. 8/8
Powierzchnia działki: 2135 m.kw.

Opis działki:
Tak jak działki opisane powyżej jest to działka budowlana, położona w Radzyminie - Aleksandrowie. Cicha, spokojna okolica. Działka znajduje się w drugiej linii od ulicy Generała Maczka, dojazd do działki drogą utwardzoną. Dostępne media to: woda, prąd, gaz (kanalizacja w bliskiej przyszłości), telefony. Świetna lokalizacja na budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka. Radzymiński Aleksandrów to jedna z najlepszych lokalizacji w Radzyminie pod budowę domu jednorodzinnego - blisko do centrum miasta, bardzo blisko szkoła podstawowa i przedszkola, łatwa komunikacja z Warszawą (samochód dwupasmową drogą do Warszawy, szybkie autobusy prywatne, autobusy MZK). Jednocześnie cisza i bliskość lasu (ok. 1 km) sprawiają, że naprawdę warto rozważyć tę propozycję.

Polecam! Informacje pod numerem tel. kom. 602 322 063